Вхід Реєстрація

Студентське дозвілля

СТУДЕНТСЬКЕ ДОЗВІЛЛЯ

У вільний від навчання час студенти мають змогу займатись саморозвитком, проявити свої таланти і вміння, брати активну участь в університетському житті.

На кожному факультеті створені осередки студентського самоврядування. Під їх керівництвом студенти беруть участь в соціальних акціях, флешмобах, державних і місцевих святкуваннях тощо.

При кафедрі української і зарубіжної літератури вже багато років існує «Літературна вітальня», в рамках діяльності якої проводяться зустрічі з відомими українськими письменниками з усіх куточків України (Мелітополя, Запоріжжя, Сум, Івано-Франківська, Києва та ін.). При кафедрі української мови створено гурток естетичного виховання «Дивослово», що залучає студентів до поетичної творчості, обміну досвідом з представниками Мелітопольського літературного об’єднання імені П. Ловецького, учнями шкіл і вчителями-філологами.

Студенти мають змогу брати участь у різних загальноуніверситетських та факультетських заходах. Уже традиційними для філологів-україністів стали концерти до Дня Матері «Мамо, хай святиться ім’я твоє!», наукові та виховні заходи в рамках шевченківських свят «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!», проведення вечорниць та святкування Дня української писемності. Студенти організовують вечори авторської поезії, беруть участь у патріотичних виховних заходах: вечорах пам’яті загиблих у АТО, вечорах громадянської поезії, тематичних літературно-музичних композиціях тощо.

В університеті діють спортивні секції з аеробіки, баскетболу, вільної боротьби тощо. На Агробіологічному комплексі університету діє кінно-спортивна школа. При кожному гуртожитку влаштований спортивний майданчик.

Iнтернацiональний флешмоб «Я – українець. Рушник дружби»

День Матерi

Мандрівка у Миргород

Мандрiвка в Одесу

Мандрiвка у Днiпро

Святковий концерт до 200-рiччя Т. Шевченка

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери