Вхід Реєстрація

Соціальний захист студентів

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ СТУДЕНТІВ

Соціальний захист студентів здійснюється згідно з нормативними документами: Законом «Про вищу освіту», відповідними Постановами Кабінету Міністрів і наказами МОН України, Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Законом України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та ін.

Соціальний захист студентів в університеті здійснюється за наступними напрямами:

Студенти, які мають певні успіхи та досягнення в навчанні, беруть активну участь у громадському житті коледжу можуть бути заохочені наказом ректора за підтримки студентського профкому.

За наказом ректора та за підтримки студентського профкому окремим категоріям студентів надається матеріальна допомога. У першу чергу допомогу надають студентам-сиротам; студентам, які є дітьми-інвалідами та інвалідами I-III групи; студентам з малозабезпечених сімей. Щороку на новорічні свята студенти, які мають дітей, отримують від профспілкового комітету солодкі подарунки і можуть відвідати з малечею концертну програму.

На початку навчального року всі студенти в лікарні проходять медичний огляд. В університеті є медичний пункт, який надає необхідну медичну допомогу. Приділяється увага оздоровленню студентів. Профспілковим комітетом студентів ведеться облік заяв на путівки, згідно яких, по мірі можливості, надаються путівки на санаторно-курортне лікування. Для студентів, які мають відхилення в здоров’ї, створені спеціальні медичні групи на заняттях з фізичного виховання.

За бажанням студенти денної та заочної форм навчання забезпечуються місцями у студентських гуртожитках, де створені комфортні умови для проживання. Гуртожитки забезпечені гарячим і холодним водопостачанням, душовими кімнатами, в них дотримується температурний режим. Студенти забезпечені твердим і м'яким інвентарем, куточок відпочинку, спортивний майданчик, міні-бібліотеки та кімната активу ради студентського самоврядування.

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери