Вхід Реєстрація

Освітня діяльність

Освітній процес зі спеціальності забезпечується висококваліфікованими фахівцями кафедри української мови та кафедри української і зарубіжної літератури.

У навчальному процесі заняття проводяться не лише у вигляді лекцій, семінарських занять, практичних і лабораторних робіт, а й із застосуванням нових методів і форм навчання (кейс-технології, робота з електронними підручниками, виїзні екскурсії до музеїв-садиб українських письменників та етнографічних музеї, зустрічей із сучасними письменниками і літературними критиками тощо).

З метою набуття загальних і фахових компетентностей, закріплення результатів навчання студентам пропонуються різні творчі завдання, пов’язані з використанням комп’ютерних засобів та інноваційних технологій (створення інфографік, презентацій, бук-трейлерів, тестових завдань, ЗD-екскурсій тощо). Методичну допомогу у цьому процесі здійснює відкритий на факультеті при кафедрі української і зарубіжної літератури освітньо-інформаційний центр «Інноваційні обрії української словесності».

Багато нового студенти пізнають під час щорічних фольклорних та діалектологічних практик, що проводяться у різних регіонах України: Запорізькій, Херсонській, Київській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Закарпатській областях та ін. методичну допомогу та необхідні навчальні матеріали, демонстративні моделі студенти можуть отримати у навчально-методичному кабінеті самостійної роботи з фольклору «Світлиця» та Музеї українського орнаменту, створеного на базі університету.

З метою реалізації навчальних планів здійснюється фахова практика в бібліотеках, музеях, редакціях газет і журналів, архівах тощо.

Діяльність кафедр сприяє зростанню зацікавленості студентів своєю професією, розвитку фахових компетентностей та комунікативних здібностей, необхідних майбутньому філологу.

Відвідування літературного музею у м. Одеса

Відкрита лекція з історії української літературної критики із Сашком Заварою

Звітна конференція з фольклорної практики в Музеї українського орнаменту

Зустріч з письменником Є.Положієм

Кейс-технології на уроках навчання української літератури

Педагогічна практика у гімназії №5. Заліковий захід з української літератури

Робота освітньо-інформаційного центру

Фольклорне свято «Вечорниці на Андрія» (студенти І курсу)

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери