Натисніть лівою кнопкою мищі для повернення

Вхід Реєстрація

Рік пройшов недарма

Календарний рік пройшов, звіти написані, результати проаналізовані, зроблені висновки. І хоча є багато задумок на майбутнє і сили їх реалізувати, цей пост не про те…

Цей пост про слова вдячності моїм колегам і друзям, які упродовж року підтримували мене, працювали разом зі мною, давали цінні поради. Отже…

 

Дякую колегам з кафедри української і зарубіжної літератури МДПУ імені Богдана Хмельницького за підтримку та спільну науково-методичну роботу. Разом із вами упродовж 2019 року мною у співавторстві/одноосібно було опубліковано 23 наукових статті, у тому числі 11 фахових. Організовано та проведено 2 науково-практичних заочних конференції із міжнародною участю. Підготовлено до друку 1 навчальний посібник, 2 науково-популярних видання, розділи у 2 колективних монографіях. Опубліковано 1 статтю, що входить до реферативних баз WOS/Scopus.

 

Дякую студентам філологічного факультету та факультету інформатики, математики і економіки  МДПУ імені Богдана Хмельницького за їх бажання займатися науковою діяльністю та самовдосконалюватися. Завдяки вам під моїм керівництвом у 2019 році було опубліковано 19 наукових статей/тез різного напрямку, у тому числі 2 фахових. Я можу пишатися 2 та 3 містом на Всеукраїнських конкурсах студентських науково-дослідних робіт, які здобувачі вищої освіти посіли під моїм керівництвом.

 

Дякую зарубіжним колегам з Білорусі та Грузії за співробітництво та дружні стосунки. Спілкування із вами розширює мій світогляд та надихає на нові перспективи.

Дякую науковому консультанту Москальовій Людмилі Юріївні та завідувачу кафедри дошкільної освіти та соціальної педагогіки Ляпуновій Валентині Анатоліївні за консультаційну та наукову підтримку.

 

Окремо дякую завідувачу кафедри української і зарубіжної літератури Шаровій Тетяні Михайлівні за створення сприятливих умов для моєї життєвої та наукової самореалізації.

 

Пишаюся та дякую за дружбу та підтримку.

З Новим роком всіх вас! І хай вас всіх береже Бог!

 

Сергій Шаров

Коментарі до новини

Додати коментар


ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери