Натисніть лівою кнопкою мищі для повернення

Вхід Реєстрація

Фольклорна практика студентів філологічного факультету МДПУ імені Богдана Хмельницького

На початку червня студенти 218, 318 груп філологічного факультету спеціальностей 035.01 Філологія. Українська мова та література та 014.01 Середня освіта Українська мова і література, згідно з навчальними планами, взяли участь у виїзній фольклорній практиці. Керували практикою завідувач кафедри української і зарубіжної літератури доцент Т. М. Шарова, а також доцент зазначеної кафедри В. Г. Зотова.

 

 

Програму фольклорної практики було розроблено заздалегідь, кожний з першокурсників попередньо отримав індивідуальне завдання, а всі разом повинні були поглибити знання з усної народної творчості та інших видів фольклорного мистецтва.

 

 

 

Студенти побували у Полтавській області. Вони ознайомились із багатьма уснопоетичними жанрами, різноманітними видами гончарного мистецтва у відомому далеко за межами України Національному музеї українського гончарства (село Опішня), взяли участь у майстер-класах.

 

 

Під час подорожі фольклорну практику вдало поєднано з поглибленням знань з історії української літератури. Зокрема, першокурсники відвідали національний музей-заповідник М.Гоголя (с. Гоголево, Шишацький р-н., Полтавська обл.), музей-садибу І.Котляревського і переконались у тому, що творчість обох видатних українських письменників була глибоко закорінена у фольклор.

 

 

Така форма фольклорної практики сприяє духовному, культурному та літературному розвитку студентів, розвиває їх мистецькі смаки, виховує любов до рідної землі, зміцнює дружні зв’язки у молодіжному колективі.

 

 

 

 

Інформацію підготували завідувач кафедри української і зарубіжної літератури доцент Т. М. Шарова і доцент В. Г. Зотова

Коментарі до новини

Додати коментар


ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери