Вхід Реєстрація

Наукова діяльність

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ

Студенти-філологи беруть активну участь у діяльності наукових гуртків та лабораторій:


Кінцевим результатом роботи в студентських наукових групах є написання курсових, дипломних та магістерських робіт.

Студенти беруть активну участь у конференціях та семінарах різних рівнів: міжнародних, всеукраїнських, регіональних, університетських. Вони мають публікації у фахових виданнях України, Білорусії, Болгарії, Польщі, Росії, Чехії та ін.

Студенти щороку беруть участь і є лауреатами Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови і літератури з методиками викладання, слов’янських мов і літератур, ґендерних досліджень.

Щороку кафедрою української і зарубіжної літератури проводиться студентський науковий колоквіум, який щоразу має різні форми представлення результатів досліджень (конференції, круглого столу, постер-сесії тощо).

Набуті вміння й навички наукового пошуку значно розширюють можливості студентів, зокрема дозволяють займатись у подальшому науково-дослідницькою діяльністю, постійно підвищувати свій фаховий рівень.

Всеукраiнська наукова конференцiя в Запорiзькому нацiональному унiверситетi

Лауреат V Мiжнародного мовно-лiтературного конкурсу iменi Т.Г. Шевченка з науковим керiвником, доцентом Т.М. Шаровою

Міжнародна науково-культурна акція «Квадратура трикутника» у Харкові

Робота в лабораторiї фiлологiчних дослiджень з доцентом О.Г. Хомчак

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери