Вхід Реєстрація

Найкраще в професії

Найкраще в обраній професії

Найкраще в обраній професії:

Філолог – це фахівець в сфері культури мови і грамотності. Філологія передбачає любов до слова. Представлена професія об'єднує в собі декілька гуманітарних наук: мовознавство, літературознавство, фольклористику, текстологію, джерелознавство, риторику, палеографію тощо, які вивчають духовну культуру певного народу чи цивілізації через мовний і стилістичний аналіз літературних та інших пам'яток. Головним предметом її досліджень є текст, а метою – його коментар та інтерпретація.

Філологи-україністи мають безліч можливостей розвинути свій духовний світ і розширити кругозір. Вони проходять філологічну, діалектологічну практики, під час яких мандрують Україною, відвідують музеї, бібліотеки, провідні культурні пам’ятки, спілкуються з носіями мови і культури рідного народу.


Здобувачі вищої освіти за освітнім ступенем «Бакалавр» спеціальності «Середня освіта. Українська мова і література» можуть обіймати наступні посади:


Здобувачі вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр» спеціальності «Середня освіта. Українська мова і література» можуть обіймати наступні посади:


Додатково випускники мають право бути працевлаштованими в:

Дiалектологiчна практика

Фахова практика в бiблiотецi

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери