Вхід Реєстрація

Зотова Валентина Георгіївна

Посада: доцент кафедри української і зарубіжної літератури
Науковий ступінь, звання: кандидат педагогічних наук, доцент

Закінчила Запорізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Учитель російської мови та літератури» (1980 р.).

З 1994 р. – доцент кафедри української і зарубіжної літератури МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Наукові зацікавлення на теперішньому етапі:
історія української літератури, сучасна мала українська проза, наративність постмодерністського тексту, художній часопростір.

Автор більше 100 публікацій («Олександр Фесюк», «Антропологічна семантика категорії «історизм художнього мислення», «…І знов співаєш серцю в унісон», «Літературне краєзнавство: концептуальний підхід і шляхи його реалізації» (у співавторстві з Н.В. Зайдлер); «Векторы нарративности в малой прозе Л. Пономаренко», «Міфологізм і фантастика як складники постмодерної нарації в текстах малої української прози»; «Роман Олега Гончаренка «Зірка Вітанія»: генезис змістоформи постмодерністського тексту» (у співавторстві з Н.В. Зайдлер); «Філософсько-художній зміст категорій морального та законного в повісті А. Дімарова «Ціпоньки-ціпи»; «Сучасний український роман у новелах і новелістичний контекст у світовій літературі»). Редактор-укладач книги «В будущем вспыхнет свет. Памяти Виктора Харина» (2010 р.).

Посилання на профіль у наукометричних базах:
Google Scholar:
https://scholar.google.co.in/citations?hl=ru&user=8lq-ZvMAAAAJ

ORCID:
https://orcid.org/0000-0002-5308-8611

Web of Science ResearcherID:
http://www.researcherid.com/rid/W-1420-2017

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери