Вхід Реєстрація

Землянська Аліна Вікторівна

Посада: доцент кафедри української і зарубіжної літератури
Науковий ступінь, звання: кандидат філологічних наук, доцент

Закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет (2004) за спеціальністю вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури, магістратуру Мелітопольського державного педагогічного університету (2005) за спеціальністю викладач української мови та літератури вищого навчального закладу.

Співавтор навчальних посібників “Історія зарубіжної літератури XVII-XVIII ст.” (2010) – у співавторстві з Т.М. Шаровою (рекомендовано Міністерством освіти і науки України); “Історія зарубіжної літератури ІІ пол. ХХ – поч. ХХІ ст.” (2015) – у співавторстві з О.А. Огульчанською.

Автор електронних засобів навчального призначення “Історія зарубіжної літератури XVII-XVIII ст.” (2010) (у співавторстві з Т.М. Шаровою), “Історія зарубіжної літератури ХХ – поч. ХХІ ст.” (2011). Усі електронні засоби навчального призначення мають грифи Міністерства освіти і науки України, зареєстровані в Державній службі інтелектуальної власності, на них отримано свідоцтва на предмет авторського права.

Наукові зацікавлення на теперішньому етапі – філософські аспекти української і зарубіжної літератури ХХ-поч. ХХІ ст., сакральні інтенції художньої літератури.

Автор більше 40 наукових і науково-методичних праць, у тому числі монографії “Топоси сакрального в художній прозі Миколи Хвильового” (2013).

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери