Вхід Реєстрація

Землянська Аліна Вікторівна

Посада: доцент кафедри української і зарубіжної літератури
Науковий ступінь, звання: кандидат філологічних наук, доцент

Закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет (2004) за спеціальністю «Українська мова і література. Мова і література (англійська)» і здобула кваліфікацію: вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури; магістратуру Мелітопольського державного педагогічного університету (2005) за спеціальністю «Українська мова і література» і здобула кваліфікацію: викладач української мови та літератури вищого навчального закладу. У 2008 р. закінчила аспірантуру Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди і в 2009 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Топоси сакрального в художній прозі Миколи Хвильового».

Авторка навчальних посібників «Історія зарубіжної літератури XVII–XVIII ст.» (у співавторстві з Т.М. Шаровою); «Історія зарубіжної літератури ІІ пол. ХХ – поч. ХХІ ст.» (у співавторстві з О.А. Огульчанською); «Світова література в умовах глобалізаційних процесів» (у співавторстві з Т.М. Шаровою).

Авторка електронних засобів навчального призначення «Історія зарубіжної літератури XVII–XVIII ст.» (у співавторстві з Т.М. Шаровою, С.В. Шаровим), «Історія зарубіжної літератури ХХ – поч. ХХІ ст.» (у співавторстві з О.А. Іващук). Усі електронні засоби навчального призначення мають грифи Міністерства освіти і науки України, зареєстровані в Державній службі інтелектуальної власності.

Наукові зацікавлення на теперішньому етапі:
аспекти української і зарубіжної літератури ХХ – поч. ХХІ ст., сакральні інтенції художньої літератури, сучасна масова література.

Авторка більше 70 наукових і науково-методичних праць, у тому числі монографій «Топоси сакрального в художній прозі Миколи Хвильового» (2013), «Життя як політ: художні домінанти творчості Володимира Родіонова» (2017, у співавторстві з Т.М. Шаровою) та науково-документального видання «Володимир Родіонов: хроніка життя і творчості» (2016, у співавторстві з Т.М. Шаровою).

Посилання на профіль у наукометричних базах:
Google Scholar:
https://scholar.google.com.ua/citations?user=MyCvEikAAAAJ

ORCID:
http://orcid.org/0000-0002-5231-9262

Web of Science ResearcherID:
http://www.researcherid.com/rid/V-4319-2017

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери