Вхід Реєстрація

Шарова Тетяна Михайлівна

Посада: завідувач кафедри української і зарубіжної літератури, доцент
Науковий ступінь, звання: кандидат філологічних наук, доцент

Закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет (2005) за спеціальністю вчитель української мови і літератури та художньої культури; магістратуру Мелітопольського державного педагогічного університету (2006) за спеціальністю викладач української мови та літератури вищого навчального закладу.

З 2006 року – асистент кафедри української і зарубіжної літератури МДПУ, з 2010 року – заступник декана з виховної роботи, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української і зарубіжної літератури . З 2013 – докторант Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Наукові зацікавлення на теперішньому етапі – історія української літератури воєнних та повоєнних років. Автор більше 70 публікацій, монографії “Василь Бондар: поезія та художня проза письменника як біографічний ландшафт” (Харків, 2010).

Співавтор навчального посібника з грифом Міністерства освіти і науки України “Історія зарубіжної літератури XVII-XVIII ст.” (2010) (у співавторстві з А. В. Землянською).

Автор електронних засобів навчального призначення “Тарасовими стежками” (2009), “Історія зарубіжної літератури XVII-XVIII ст.” (2010 р.) (у співавторстві А. В. Землянською), “Історія української літератури І пол. ХІХ ст.”. Усі електронні засоби навчального призначення зареєстровані в Державній службі інтелектуальної власності, на них отримано свідоцтва на предмет авторського права.

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери