Вхід Реєстрація

«Наталка – ідеал української жінки»

Наталка Полтавка – героїня всім відомої драми Івана Котляревського «Наталка Полтавка». Наталка постає перед нами простою дівчиною сиротою.

У своєму творі Котляревський характеризує Наталку як позитивного персонажа, бо ця дівчина ввічлива та добра. Ми бачимо, що головна героїня розумна, щира, вірна, і як сама вона говорить, що все її багатство – добре ім’я. Героїня усвідомила почуття власної гідності, і не бажає із-за грошей та слави приносити в жертву своє жіноче щастя.

В образ Наталки Полтавки втіленими є усі найкращі риси української жінки: доброта, ніжність, щирість,чесність,вірність, повага до старших, любов до рідних. В свою чергу Котляревський описує її наполегливість та рішучість.

Якщо поглянути як Наталка розмовляє зі своєю матір'ю, можназрозуміти, що я юна дівчина вміє дуже добре оцінювати поведінку людей, що вона має свій погляд на світ, що оточує її і що в своєму житті вона тільки й робить те, що доводить усім оточуючим свою точку зору.

Не зважаючи на мудрість Наталки, вона досить чітко може висловитись та пошуткувати, зачаровуючи цим все більше людей. Ця дівчина здатна піти на все, заради своєї найріднішої людини – мами. Наталка завжди мріяла про щастя своєї неньки, ніколи не жадаючи при цьому наживи. Вона готова була переступити через себе, заради своєї мами, але на щастя, їй не довелося цього робити. Котляревський дуже влучно підкреслив індивідуальність цієї тендітної дівчини, йому вдалося це настільки, що його головна героїня Наталка, стала справжнім символом української жінки, яка не дивлячись ні на що сповнена оптимізмом, сильна, незалежна і в цей час дуже ніжна і добра. З часу написання чудової п'єси Іваном Котляревським "Наталка Полтавка" минуло майже два століття. За ці століття становлення українських жінок змінювалося, та попри все ідеал української жінки залишився.

Отже я з впевненістю можу сказати, що Наталка це ідеал української дівчини. Завдяки тому, що героїня наділена загальнолюдськими принципами, вона стала прикладом для наслідування не для одного покоління юних дівчат.

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери