Вхід Реєстрація

Творчі роботи студентів

Викладання історії літератури передбачає дотримання єдності навчально-виховного процесу, забезпечення його світоглядної спрямованості шляхом підвищення рівня лекційних та семінарських занять, засвоєння самостійної роботи студента тощо.

Упродовж навчання в університеті студенти-філологи повинні навчитися правильно писати творчі роботи. Метою творчих робіт є глибше вивчення студентами окремих питань курсу, активізація їх знань, розвиток інтересу до літературних творів, а також практичних навичок письмового мовлення.

Відомо, що за своїм змістом творчі роботи можуть мати літературознавчий характер. Не менш цікавими є твори на вільні теми, або напіввільні. У будь-якому випадку творчі роботи дозволяють студентам розкрити власні знання з конкретної теми та представити їх у вигляді оповідання, байки, статті, етюду, нарису та іншої форми.

На освітньо-інформаційному порталі «Інноваційні обрії української словесності» представлені твори студентів не лише з історії української літератури, а й з історії зарубіжної літератури. Цікавою є рубрика методичні розробки, де відтворено статті з приводу використання інноваційних технологій під час вивчення літератури.

Дотримуючись правил написання творчих робіт не слід забувати про головні критерії, які висуваються до робіт такого типу:

  • змістовність;
  • розкриття теми;
  • логічне мислення;
  • наявність висновків;
  • обсяг;
  • форма твору.

Досить часто студенти роблять помилки під час написання творчої роботи. Здебільшого це виникає через неправильний підхід до розкриття теми, а також через нерозуміння прочитаного твору, який треба покласти в основу твору. Важливо, щоб студентська робота була стилістично правильно оформлена. За умови дотримання таких вимог до творчих робіт можна висловити власну думку та написати твір на будь-яку тему.

Шарова Т.М.

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери