Вхід Реєстрація

Координатор

Координатор освітньо-інформаційного центру
«Інноваційні обрії української словесності»

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри української і зарубіжної літератури
МДПУ імені Богдана Хмельницького

ШАРОВА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА

Посада: доцент кафедри української і зарубіжної літератури, завідувач кафедри української і зарубіжної літератури

Наукові ступінь і звання: кандидат філологічних наук, доцент

Закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет (2005) за спеціальністю вчитель української мови і літератури та художньої культури; магістратуру Мелітопольського державного педагогічного університету (2006) за спеціальністю викладач української мови та літератури вищого навчального закладу.

З 2006 р. – асистент кафедри української і зарубіжної літератури МДПУ, з 2010 р. – заступник декана з виховної роботи, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української і зарубіжної літератури. З 2013 р. – докторант Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Наукові зацікавлення на теперішньому етапі – історія української літератури воєнних та повоєнних років. Автор більше 100 публікацій, монографії “Василь Бондар: поезія та художня проза письменника як біографічний ландшафт” (Харків, 2010).

Співавтор навчальних посібника з грифом Міністерства освіти і науки України “Історія зарубіжної літератури XVII–XVIII ст.” (у співавторстві з А.В. Землянською, 2010); “Методологічні аспекти комп’ютерної підтримки самостійної роботи студентів-філологів” (у співавторстві з С.В. Шаровим, 2013), “Історія української літератури І пол. ХІХ ст.” (2015) та ін.

Автор електронних засобів навчального призначення “Тарасовими стежками” (2009), “Історія зарубіжної літератури XVII–XVIII ст.” (2010) (у співавторстві з А.В.Землянською), “Історія української літератури І пол. ХІХ ст.” (2013).“Апостол правди і науки” (Про творчість Тараса Шевченка) (2015) (у співавторстві з В.О. Кравченко) та ін.Усі електронні засоби навчального призначення зареєстровані в Державній службі інтелектуальної власності, на них отримано авторські свідоцтва.

ПнВтСрЧтПтСбВс

Наші партнери